Ми вже писали про самовільне будівництво на вулиці Гребінки 11. Там співвласник будинку розвалив свою частину хати і на цьому місці планує розпочати нове будівництво. Тим часом інша половина хати руйнується. Крім того, до хати проникає дощ, сніг і холод. А співвласники цієї половини хати оббивають пороги чиновників. Поки що – даремно.

На місці працювала Архбудінспекція. У результаті перевірки виявлено, що співвласник не має документів на нове будівництво, на порушника накладено припис.

«На громадянку Н. Собко ми наклали штраф і зобов’язали припинити всі будівельні роботи та привести документи до норм чинного законодавства. Далі була запланована перевірка на виконання умов припису. Однак наші спеціалісти не застали громадянку Н. Собко вдома. Відтак ми звернулися до міліції, щоб нам забезпечили її присутність. Однак поки що міліція не відреагувала», – пояснюють в управлінні державної архітектурно-будівельної інспекції області.

Іншим співвласникам будинку залишається чекати, поки міліція розгляне звернення. Від якого вже минуло більше місяця. В Архбудінспекції натякають, що поки міліція реформується, даремно її турбувати. А тим часом тернополяни залишаються наодинці зі своїми проблемами.

Читайте на цю тему:

Через самовільну будову на вулиці Гребінки руйнується будинок, а чиновники “тягнуть гуму”. ФОТО