Ледь не весь Тернопіль шокувало те, що трапилося минулими вихідними в одному з житлових будинків на вулиці Дорошенка. “Гарячу” інформацію про жорстоке вбивство миттєво передавали одні одним. Спочатку говорили, начебто чоловік вбив жінку. Але згодом стало відомо, що насправді мала місце інша, проте не менш трагічна, кримінальна подія, – пише Місто.

Як вдалося дізнатися з неофіційних джерел, у неділю, близько восьмої вечора, люди просто оніміли від побаченого на сходовому майданчику під’їзду. На землі, весь у крові безпорадно лежав чоловік середніх років. У ньому впізнали сусіда Михайла (в інтересах слідства імена змінено — прим. авт.), який мешкав на четвертому поверсі. Декілька останніх років з ним проживав лише син Дмитро, а дружина ще раніше подалася на закордонні заробітки.

Спочатку припускали, можливо, чоловік йшов, йому раптово стало погано і він впав додолу. Викликали “швидку”, однак медики вже нічим зарадити не могли — 45-річний чоловік помер. Згодом прибули міліціонери й встановили, що сталося вбивство, у якому запідозрили Дмитра. Його відразу ж затримали.

Що насправді сталося між батьком та сином у той злощасний вечір, наразі з’ясовують слідчі. Проте вже зараз люди подейкують, що вони конфліктували ще напередодні трагедії, в суботу, а в неділю дійшло до кулаків, і Дмитро навмисне штовхнув Михайла зі сходів. Сьогодні на сходовій клітці й досі видніються краплі крові.

“Не знаю, можна мити підлогу чи ще ні, — каже жінка, яка мешкає по сусідству. — Усе це просто з голови не виходить, а на душі так важко, словами не передати… Мені дуже шкода Михайла, це був хороший, добрий чоловік. Та й про хлопця не можу сказати нічого поганого. Інколи ми спілкувалися, могли щось позичити одне в одного. Це була цілком нормальна сім’я, вони проживали тут відтоді, як був зведений цей будинок. І за весь час я жодного разу не бачила, щоб до них викликали міліцію”.

Люди стверджують, колись, ще у повному складі (як у хаті була жінка), сім’я жила дуже добре. Ростили єдиного синочка, хотіли дати йому тільки усе найкраще. Але, як і багато наших землячок, фінансова скрута погнала матір на чужину… Та не дарма стверджує народна мудрість: “Якщо не буде берегині домашнього вогнища — воно згасне…”. Адже будь-які непорозуміння чи суперечки, що мають місце чи не в кожній пересічній сім’ї, вирішити мирно може тільки жінка.

“За кордоном Анжела, певно, вже більше п’яти років, — продовжують розповідати сусіди. — Хтось повідомив їй про те, що сталося, і вона відразу приїхала. Важко уявити, що твориться у її душі… Як могло статися таке лихо? Похорону не було, мабуть, ще не віддали родичам тіла. В Бучацькому районі проживає старенька мати Михайла, то, може, там будуть його ховати…”

24-річний підозрюваний у вбивстві Дмитро зараз перебуває на підписці про невиїзд, повідомляють у Секторі зв’язків з громадськістю обласного управління міліції. Поки що невідома причина смерті чоловіка, бо наразі немає результатів експертизи. Та кримінальна справа вже порушена за статтею 119 “Вбивство через необережність”. За цей злочин передбачається обмеження волі на термін від трьох до п’яти років або позбавлення волі на той самий термін.