Судова епопея з Тернопільським аеропортом завершилася.

Залізничний районний суд Львова, повідмили в прес-службі регіонального відділення фонду держмайна в області, поставив крапку в трирічній судовій тяганині.

Нагадаємо, підприємство «СЦ-Сервіс-Центр Стрий» після купівлі аеропорту невдовзі відмовилося від виконання усіх взятих на себе вимог, зокрема покриття боргів летовища. Відтак було розірвано угоду про купівлю-продаж, а саму структуру зобов’язано ще заплатити неустойку.

З цього приводу були численні суди, щоразу з іншими позовними вимогами.

Львівський же суд, за даними прес-служби ФДМУ в Тернопільській області,  остаточно довів законність дій ФДМ в ході продажуЦМК ТОКП «Фірма «Тернопільавіаавтотранс».
Судом також відкинуто домагання боржника ПП «СЦ-Сервіс-Центр Стрий» щодо перегляду і, в кінцевому результаті, скасування рішення господарського суду Тернопільської області від 21.09.2006 у справі №1/151-3079, що набрало законної сили, яким за позовом регіонального відділення  розірвано договір купівлі-продажу від 09.06.2006 і стягнуто з відповідача неустойку в сумі 6,4 млн. грн.
Тепер боржник змушений буде заплатити дану суму або у нього вилучать майно, яке буде продано, а кошти надійдуть до бюджету.