Чемпіонка Європи-2012 Олена ПідгрушнаУспіх до 24-річної тернополянки прийшов у першій спринтерській гонці на чемпіонаті світу в словацькому Озрблі, яке є щасливим для тернопільських біатлоністів. Свого часу Олена Зубрилова, яка ще представляла Тернопіль, привезла зі Словаччини  колекцію срібних нагород.

Тернополянка влучно відстріляла на двох вогневих рубежах і впевнено завоювала своє перше особисте золото на чемпіонатах Європи. Другою з відставанням у 30 секунд і з двома штрафними колами посіла ще одна українська біатлоністка – досвідчена Валентина Семеренко. На третьому – полячка Новаковська. Ще одна тернополянка – юніорка Тетяна Трачук – серед дорослих посіла 23-тє місце.

Нагадаємо, що   чемпіонат Європи має нижчий статус, ніж чемпіонат світу та етапи Кубка світу. Провідні збірні світу, як правило, на ці змагання відправляють випробувати сили талановиту молодь. Українські тренери, навпаки, на чемпіонат Європи стараються привезти основний склад.