Посередницькі операції з купівлі – продажу зернових на сьогоднішній день є прибутковими та перспективними, оскільки не потребують ні значних затрат у часі ні сприятливих погодних умов, які вкрай необхідні для вирощування зерна.

Купив за дешево – продав по дорожче, а різниця у кишеню. І не мала різниця, особливо у не врожайний рік. А ще податки можна спробувати не сплатити.
Саме так думав один спритний ділок, поки у його діяльність не втрутились співробітники управління податкової міліції ДПА в Тернопільській області. На одному із зерносховищ було встановлено факт зберігання зерна пшениці у кількості 56,9 тон, яке згідно з обліковими документами є власністю товариства з обмеженою відповідальністю «А» (м. Київ).
Провівши перевірку, працівниками податкової міліції встановлено, що вказане товариство «А» за юридичною та фактичною адресою, вказаною в установчих документах, не знаходиться і ніколи не знаходилось. А посадові особи підприємства, яке насправді знаходиться за вказаною адресою, про директора, який також одночасно є головним бухгалтером товариства «А», взагалі нічого не знають та будь-яких договорів з ним не укладали.
До з’ясування всі обставин зерно орієнтовною вартістю 80 тис. грн. вилучено податківцями, а матеріали для проведення перевірки направлено до управління податкової міліції ДПА в м. Києві, повідомляє сайт служби