Поки тривають сутични навколо Податкового кодексу, існуючих законів ніхто не відміняв. На жаль не всі підприємці готові тортимуватися і нинішні,ліберальних правил.

Податковою службою Тернопілля проведено планову виїзну документальну перевірку одного із приватних підприємців області, який займався роздрібною торгівлею на ринках, і встановлено ряд порушень. Як виявилося, зазначений суб’єкт господарювання систематично закупляв у громадян товар для подальшої реалізації, а утримувати і перераховувати до бюджету податок з доходів фізичних осіб «забував». Зокрема, впродовж 2009-2010 років було закуплено такого товару на майже 603 тис. грн. Як наслідок – підприємцем не утримано понад 90 тис. грн. податку.

Крім цього, спритник не подав до податкової інспекції за окремі звітні періоди розрахунків збору за забруднення навколишнього природного середовища та занизив обсяги використання дизельного палива на 3,1 тони.

Загалом, за допущені порушення підприємець має сплатити до бюджету майже 272 тис.грн. податків та штрафних санкцій, повідомляє сайт ДПА.