Депутат від Партії регіонів Євген Балицький повідомив, що вчора під час бійки представник ВО “Свобода” прокусив йому руку.

“Я не бачив, щоб хтось когось кусав і прокушеної руки теж не бачив, – сказав політик. – Треба подивитися по відеозаписах на “Ютюбі” чи каналі “Рада”, але я особисто таких проблем не бачив. Були люди, в яких могли бути проблеми з ребрами, бо сильно тиснули, хтось міг зловити пару раз удари в голову, бо були серйозні удари. А щоб хтось прокусив руку – я не бачив. І якби таке було, то, думаю, що кіпіш би був піднятий у кулуарах. Теоретично таке можливо, але вчора я сумніваюся, що таке було”, – зазначив Gazeta.ua народний депутат від ВО “Свобода” Юрій Михальчишин.

Також Михальчишин прокоментував останні події у Верховній Раді.

“Це є просто відгук тієї моди, яку “регіонали” задали за останні два роки. Зараз вони просто пожинають плоди від своїх же правил гри, які вони ж і встановили. Зараз за цими правилами починають грати й інші. Поки що це дає результат”, – пояснив “свободівець”.

Нагадаємо, перших два дні роботи у Верховній Раді відзначились бійками, блокуванням трибуни та відкритими образами депутатів різних фракцій.

Одним з найактивніших “бійців” виявився новоспечений нардеп від тернопільщини Михайло Головко, котрий ледь не задусив олімпійського чемпіона з боротьби Ельбруса Тедеєва.

Читайте також: