Михайло Головко отримав безплатний офіс

В порядок денний  засідання сесії міської ради включено питання передачі приміщень комунальної власності в безоплатне користування.

.

Мова йде про приміщення, які на безкоштовній основі передаються в оренду політичним партіям,  громадським організаціям та іншим установам. Незважаючи на те, що керівництво міста неодноразово заявляло про те, що велика частинах розданих у такий спосіб приміщень неефективно використовується і не приносить місту прибутку, очільники міста продовжили хибну практику попередніх влад.

Зокрема, пунктом 2 пропонованого проекту рішення пропонується «надати в безоплатне користування Тернопільській обласній громадській  організації «Твереза Тернопільщина» нежитлові приміщення за адресою бул. Шевченка, 23 (екс-готель «Україна») площею 78 кв. м для розміщення терміном до 31.12.2012р.

Нагадаємо, що ця громадська ініціатива була нещодавно створена депутатом міської ради від «Свободи», головою міської партійної організації Михайлом Головком. Ми, звичайно, вітаємо поборника тверезості за діяльність у цій непростій справі. Але… Чи отримала б громадська організація приміщення немалою площею в самому центрі міста, якби її керівник не був «свободівським вождем»? В цьому районі Тернополя комерційна ціна оренди 1 кв.м. офісної території складає 100 гривень. В нашому випадку це 7800 гривень в місяць.

Цікаво, що в тому самому приміщенні на Шевченка,23 міська організація «Свободи» безоплатно користується 66,9 кв.м.,а на Коперніка, 18 – ще 52,7 кв.м.

Твереза ТернопільщинаЗа неофіційними даними Михайло Головко планує балотуватися до Верховної ради по одному з мажоритарних округів на Тернопільщини. Цілком ймовірно, що дати завершення безоплатної оренди – 31.12. 2012р. – вибори закінчаться…

Іван Сірий

На фото: Михайло Головко позує для партійного фотографа