Амбіції завадили українській опозиції домовитися про спільні дії в першому турі президентських виборів. Голова Політради ВО “Батьківщина” та фракції “Батьківщина” Арсеній Яценюк повідомив, що лідери трьох опозиційних політичних сил визначать єдиного кандидата лише у другому турі.  Про це він сказав парламентським журналістам у четвер.

Побер Кайда і Деревляний нардепи з Тернополя“Ми повинні керуватись тим, що вже домовлено трьома політичними силами. Є документ, який підписаний 18 серпня цього року і там стоїть підпис Віталія Кличка, Олега Тягнибока і мій. Там чітко визначено, що три політичні сили домовились мати єдиного кандидата в другому турі. Такі зараз політичні домовленості”, — сказав Арсеній Яценюк.

Відповідаючи на запитання журналіста, він зазначив: “Я дуже поважаю позицію всіх наших політичних партнерів. Але я хочу, щоб ми зараз виходили з реалій. Є реалії — підписи трьох лідерів політичних сил: Кличка, Тягнибока і Яценюка, які на даному етапі визначились — єдиний кандидат у другому турі. Зміняться реалії — будемо про це говорити”.

Відповідаючи на запитання стосовно лікування Юлії Тимошенко за кордоном, він зазначив, що це питання радше не до наших європейських партнерів, а до президента Януковича: “До сьогоднішнього дня немає жодної пропозиції від адміністрації президента щодо вирішення ключового питання для підписання Угоди між Україною і ЄС, а саме — звільнення Юлії Тимошенко. Ніякої офіційної пропозиції від адміністрації президента не поступало. Ми на неї очікуємо”, пише ICTV

Таким чином у місцевих політиків буде шанс очолити три різні штаби на президентських виборах, а також отримати окремі бюджети фінансування.

Статті на тему: