Щороку відзначаються дві дати, присвячені проблемі паління тютюну – 31 травня (Всесвітній день без тютюнового диму) і третій четвер листопада (Міжнародний день відмови від паління) – з метою привернення уваги громадськості до негативних наслідків тютюнопаління.

18 листопада 2010. р в Тернопільському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбувся круглий стіл на тему: „Молодь ЗА! здоровий спосіб життя” за участю учнівської та студентської молоді (молодіжна організація „Пласт”, студенти Тернопільського інституту соціальних інформаційних технологій, методисти клубів за місцем проживання УСМС, лідери дитячої громадської організації «ТИДИВИ», волонтери школи „Шанс”).

Учасники круглого столу обговорили питання щодо впливу соціальної реклами з питань тютюнопаління на свідомість дітей та підлітків та наголосили на необхідності демонстрації такої реклами в закладах освіти та ЗМІ.

Також було підготовлено план спільних дій щодо профілактики тютюнопаління серед учнівської та студентської молоді, пише сайт міськради.