Як ми повідомляли, депутатом Тернопільської облради обрано 24-річну Софію Гусак, яка є племінницею голови партії “Свобода” Олега Тягнибока.

Софія ГусакПримітно, що Софія стала наймолодшим депутатом Тернопільської обласної ради. Як розповіла Софія Гусак, в першу чергу вона почне роботу з вирішення проблем, пов’язаних з бюджетом області, соціально-економічним розвитком і медичною галуззю.

“Оскільки, ні бюджет за 2013 рік, ні програма соціально -економічного розвитку у нас в області досі не прийняті”, – каже Софія.

На питання, чи планує молодий політик продовжити кар’єру у Верховній Раді, Софія відповіла, що подумує про це, але час покаже.

За словами Гусак, з дядьком Олегом Тягнибоком, який є двоюрідним братом її мами, вони зустрічаються не так часто, як хотілося б.

“В основному, по сімейних святах, але я не можу сказати, що він мене проштовхує в політиці. Якби це було так, то я виявилася б у виборчому списку на четвертому, а не на 64-му місці. Але, все одно, я вдячна тільки родичам за те, ким я стала”, – розповіла нам Софія.

Також Софія зізналася, що вона абсолютно не “гламурна” людина: автомобіля не має, на роботу ходить пішки, одяг купує в звичайних магазинах або шиє сама.

Джерело: Подробиці