На Тернопільщині невідомі “підрихтували” біг-борди із зображенням голови облдержадміністрації Михайла Цимбалюка, народного депутата  Ореста Муца та голови фракції Партії регіонів в облраді, заступника голови ОДА Петра Гоча, які разом зображені на плакатах із символікою партії та гаслами «Будуємо нову країну» й «Відродимо добробут Тернопілля!».

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив Муц. За його словами, нашкодити в місті невідомі не насмілилися. Розписано плакати за містом, де відповідні біг-борди розміщено на трасах.

– Це варварство, вандалізм. Хіба порядна людина, яка себе поважає, буде вночі писати, – обурювався нардеп. – Бере вдень драбину і пише, коли всі бачать. Я ж на початку політичної кар’єри коли мав що сказати, то очі не упускав, виходив на трибуну, мене стягували, але я у всіх на очах знову піднімався і говорив.

Він зазначив, що Партія регіонів не зверталася у міліцію з приводу інциденту, оскільки вважає його вчинком слабодухих людей.

– Але всі побачать, хто на що спроможний, – зазначив Муц. – Ми ж ходимо по місту і ніхто до нас не висловлює жодних претензій. А слабодухі тільки й здатні фарбу кинути чи щось відкрутити.

За його словами, пошкоджені плакати переклеїли новими, які надішли централізовано у зв’язку з активізацією передвиборчої кампанії.

Зауважимо, що наприкінці весни невідомі закидали два банери на центральному офісі Партії регіонів у Тернополі із зображенням Віктора Януковича червоною фарбою.