98 тисяч гривень доведеться сплатити до бюджету одному з приватних підприємців Тернопільщини за порушення податкового законодавства, повідомляє ЗІК.

За даними відділу оподаткування фізичних осіб ДПА в Тернопільській області, підприємець займався оптовою торгівлею пальним, надавав послуги з перевезення вантажів автотранспортом та здавав в оренду майно.

Під час перевірки встановили, що підприємець завищив валові витрати, а це призвело до перекручення даних декларацій про доходи. За результатами порушення дорахували майже 12 тис. грн. податку з доходів від підприємницької діяльності.

Перевірка також показала, що спритник реалізовував пальне кінцевому споживачу, надавав в оренду майно за цінами, нижче звичайних, а також включав до податкового кредиту з ПДВ вартість товарно-матеріальних цінностей, які відсутні як на залишку, так і в реалізації. За ці порушення додатково нарахували 44 тис. грн податку на додану вартість.

Підприємець також допустив порушення законодавства у сфері розрахунків із споживачами. За результатами виявлених порушень застосували штрафні санкції.

Загалом за наслідками перевірки підприємцю нарахували понад 98 тис. грн. податків та штрафних санкцій.