У неділю в Тернополі організовують Хресну ходу. Вона розпочнеться з літургії в Архикатедральному соборі о 15.00, яку очолить Владика Теодор.

А о 16.00 представники християнських конфесій пройдуть вулицями міста, у ході братиме участь ікона, яку благословив святійший отець Франциск у Римі, а також учасники нестимуть великий дерев’яний хрест.

Приєднатися до Хресної ходи можуть всі охочі. Вона присвячена молитві за мир в Україні. «Разом будемо молитися до Бога за мир в нашій країні. Запрошуємо жителів нашого міста, адже тема миру зараз для всіх є дуже актуальною. Також будемо молитися за наших воїнів у зоні бойових дій, які захищають нашу країну і наш мир», – каже в. о. адміністратора Архикатедрального собору о. Орест Павліський.

Маршрут Хресної ходи пролягатиме через вулицю Руську, Бульвар Шевченка, Театральний майдан. Відтак дороги центральної частини міста будуть тимчасово перекритими. «Маршрут руху такий: Архикатедральний Собор, вулиця Кардинала Йосипа Сліпого, вулиця Руська, бульвар Т. Шевченка, Театральний майдан, вулиця Грушевського, вулиця Листопадова, Архикатедральний Собор. У центрі міста Тернополя буде тимчасово обмежено рух транспортних засобів. Просимо громадян із розумінням поставитися до проведеного масового заходу», – попередили у Патрульні поліції Тернопільщини.

Завершиться Хресна хода о 19.00 біля Архикатедрального собору.

Софія Романська