Під аплодисменти і овації: обласна рада прийняла рішення, через яке “ламалися списи”. ВІДЕО

08/06/2018 0
Розмір тексту:

Сесія обласної ради прийняла рішення про внесення змін до перспективного плану формування об’єднаних територіальних громад області.

Зокрема, рішення передбачає формування громад у Тернопільському районі. Більшістю голосів було підтримано створення Тернопільської громади, до якої увійдуть обласний центр, Кобзарівка, Малашівці та Чернихівці, Настасівської (Настасів, Мар’янівка та Йосипівка), Острівської (Острів, Буцнів, Велика Лука, Мишковичі, Петриків), Підгородненської (Підгороднє, Довжанка, Домаморичі, Драганівка, Почапинці, Великий Ходачків). Також депутати підтримали створення Білецької об’єднаної територіальної громади, до якої увійдуть Великий Глибочок, Горішній Івачів, Ігровиця, Плотича і Чистилів. Це рішення присутні у залі мешканці сіл зустріли аплодисментами та вигуками “Молодці!”. Саме створення Білецької ОТГ стало каменем спотикання і викликало конфлікт на минулому засіданні облради.

Території сіл Велика Березовиця, Великі Бірки, Смиківці, Малий Ходачків та Миролюбівка залишаться “білими плямами” на карті області для прийняття рішення щодо об’єднання у подальшому.

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Хто, на Вашу думку, стане наступним Президентом України?

    Результати

    Loading ... Loading ...