Обмінятися досвідом із застосування соціальних медіа та поспілкуватися планують користувачі соціальної мережі twitter.com у суботу, 22 січня, у Тернополі.

Баркемп під назвою TwiTerEvent збере близько 60-70 учасників з Тернополя, Києва, Львова, Одеси, Харкова, Житомира та Рівного.

– Нам дуже приємно, що на захід завітає стільки учасників з усієї України, – каже один з організаторів заходу, громадський діяч Володимир Ханас. – Їхній приїзд стане для нас символічним втіленням ідеї Злуки.

Відкриють у Тернополі і перший в Україні музей українських твіттерян. Сюди приймають будь-які речі, пов’язані з twitter в Україні. Першими експозицію побачать учасники зустрічі 23 січня. Охочі одразу ж зможуть поповнити її новими експонатами.

Баркемп розпочнеться доповідями з чотирьох напрямів – twitter та відповідно неурядові організації, журналісти, туризм і влада. Учасники зможуть дізнатися, як використовувати twitter в екстремальних умовах, організовувати спільноту і навіть подорожувати за допомогою цієї мережі. Успішні громадські організації поділяться досвідом роботи у соціальних медіа. На 23 січня запланували мандрівку Тернопіллям.

Довідка

Зустріч відбудеться 22 січня о 10.00 у Пластовій домівці на вул.Федьковича, 11. Зареєструватися можна на http://twiterevent.blogspot.com/. Організатори – громадські активісти Тернопільщини. Співорганізатор – MediaNext, проект з розвитку нових медіа від МГО «Інтерньюз-Україна».

Баркемп (BarCamp), або антиконференція – це неформальна зустріч людей для обміну досвідом та ідеями за принципом «кожен учасник – організатор».

Лариса СТЕЦЬКІВ, «20 хвилин»