Грошову допомогу від ООН можуть отримати переселенці, які прибули до Тернополя з територій, де тривають бойові дії. В обласному центрі відкрили вже два офіси для допомоги переселенцям.

Кожен переселенець отримає 2220 грн. три місяці поспіль. Про це розповіла керівниця центру внутрішньо переміщених осіб Ольга Навроцька. Щоб оформити допомогу, необхідно подати документи. «Друзі, рада повідомити вам, що ми відкрили уже другий офіс з реєстрації тимчасово переміщених громадян для виплат ООН UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні у Тернополі за адресою вулиця Старий ринок, 2. Також такий центр діє на вул. Мазепи. Щоб отримати ці кошти, потрібно зареєструватися у нас. Насамепед потрібно зареєструвати свій порядковий номер у черзі. Люди приходять до нас, отримують номер черги, а потім у телеграм-каналі бачать, як рухається їхня черга. Тоді люди приходять до нас і отримують свої гроші. Тоді проблеми із чергами під дверима не виникає», – каже Ольга Навроцька.

Додамо, такі центри допомоги ООН планують відкрити також і в районах області. Там отримуватимуть гроші переселенці, що тимасово переселилися до цих населених пунктів.