Поліцейські назвали дні і години найвищої ймовірності аварій на дорогах. В обідню пору середи трапляється найбільше зіткнень, а ввечері суботи – ДТП з потерпілими.

Пік аварійності – о 13.00, – наголошують поліцейські. Оскільки в обідню пору активність на дорогах збільшується, увага водіїв дещо розсіюється. Від початку року о 13.00 трапилося понад 130 ДТП. А трагічні аварії найчастіше стаються у суботу. Тільки цього року зафіксовано 63 суботніх ДТП.

Як розповів на брифінгу начальник Патрульної поліції області Богдан Шевчук, цьогоріч аварій на Тернопільщині поменшало, порівняно з минулом роком. Але кількість трагічних ДТП збільшилася.

«Від початку року на вулично-шляховій мережі Тернопільської області зареєстровано 1775 ДТП, що на 6% менше, аніж за аналогічний період минулого року. З них – 309 ДТП з постраждалими, що на 34,5% менше ніж минулого року. З початку року у автопригодах загинуло 64 особи, що на 9% більше ніж за аналогічний період минулого року. За звітний період найбільше автопригод зареєстровано у середу – 303 ДТП,з постраждалими у суботу –  63 ДТП. Аналізуючи кількість ДТП за часом скоєння, слід відмітити пік аварійності, що припадає на 13 годину – 130 ДТП», – наголосив Богдан Шевчук.

Понад 130 ДТП трапилося цього року і за участю пішоходів, 24 особи загинуло, а 86 травмувалися. Відтак поліція просить жителів краю бути обережними, не переходити дорогу у невстановлених місцях.

Софія Романська