Оперативно скликали і провели сесію новообраної райради в Підволочиську.

У місті за Збручем не стали тягнути кота за хвоста і оперативно переділили владу і посади. 50 з 72-х обраних депутатів переобрали чинного голову Володимира Городницького. Раніше чиновник представляв ЄЦ, а нещодавно орегіоналився. Заступником голови райради в Підволочиську також стала представниця партії Януковича Галина Книшова.

Представник ВО “Свобода” також претендував на керівництво, але здобув лише 17 голосів. Це все на що спромоглася місцева опозиція.

Нагадаємо, що Підволочиський район ніколи не належав до так званої “червоної” зони Тернопільщини, якою традиційно вважають три волинські райони, в яких певний вплив має УПЦ Московського патріархату. В коридорах влади розповідають, що причиною проведення сесії у такі стислі строки – на другий день після збігу терміну для оголошення результатів – стали плани голови місцевої адміністрації Валентина Хоптяна. Судячи усього, за такий результат він очікує на підвищення в посаді. Після приходу Януковича його розглядали одним з можливих претендентів на місце голови Хмельницької облдержадміністрації. Маючи впливових “заступників” у столиці, пан Хоптян, очевидно, розраховує, що його роботу в Києві оцінять гідно…