У голосуванні за закон про статус Донецької і Луганської областей, якими, фактично, визнано поразку України у війні, взяли участь народні обранці з нашої області. Один з них підтримав цей ганебний, на думку громадськості, документ поданий Президентом Петром Порошенко.

Павло Губарев, терорист МоторолаСвій голос “За” віддав місцевий УДАРник Ігор Побер. Також підтримали неоднозначний законопроект два уродженці нашого краю, які зараз працюють у владних структурах Юрій Стець та Андрій Князевич. Інші народні обранці з Тернопільщини утрималися або голосували “Проти” – це Василь Деревляний, Іван Стойко, Михайло Головко, Олексій Кайда, Михайло Апостол, Володимир Бойко.

Політолог Ігор Жданов так описав свої емоції від нинішнього закону:

Після окупації Криму оптимісти теж говорили, що Путін заспокоїться після приєднання Криму до Росії.

Реалісти вже думали, як організувати оборону східних та південних областей України.

Так що ніякого “поганого миру” не буде, а буде планомірна підготовка Путіна до подальшої агресії проти України, до “гарячої війни” проти нашої держави.

Ганьба парламенту, який проголосував ці закони у закритому режимі.

Злякалися власного народу?

А народ повинен знати своїх “героїв”!

А лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок зазначив, що ухваленням законів щодо особливого статусу частини Донбасу та амністії для сепаратистів – це, по суті, капітуляція України.

На брифінгу у Верховній Раді він сказав, що 16 вересня перетворилося на 16 січня, коли були ухвалені так звані “диктаторські” закони команди Януковича.

Тягнибок наголосив, що фракція “Свобода” не дала жодного голосу за ці два закони Петра Порошенка, його депутати витягнули картки з системи “Рада” і підняли їх догори, що зняли на відео.

“Дуже багато норм (законів) не відповідає інтересам української держави – починаючи зі створення так званої “народної міліції” серед терористів, продовжуючи тим, що дали право суддів і прокурорів на цих територіях призначати терористам за благословенням Києва, без їхнього відома прокурор там не буде призначений”, – заявив лідер “Свободи”.

Він нагадав, що “три роки буде тривати цей “особливий статус”.

“Мовне питання – цим голосуванням перекреслено захист української мови. І взагалі там немає жодного слова про захист україномовного населення на цій окупованій території”, – обурився лідер “Свободи”.

“Чітко не визначені межі, по яких має проходити ця лінія. Там пише лишень “Донецька та Луганська область”, не визначивши конкретних районів, конкретних населених пунктів”, – сказав Тягнибок.

“І тепер ми з вами, українці, зі своєї кишені будемо фінансувати те, що відбувається зараз на сході України – відбудову цих територій. А вони будуть автономно собі діяти і ухвалювати свої рішення, як їм заманеться”, – наголосив він.

Тягнибок також вважає, що місцеві вибори на Донбасі будуть сфальсифіковані.

“Оскільки немає норми про роззброєння терористів і виведення російських військ із цієї території, то ми собі уявляємо, що ці вибори будуть проходити точно так само, а може, ще й гірше, як відбувалися в Криму”, – сказав він.

“Тому що ні одна українська політична сила, жоден член окружної виборчої комісії від державницьких українських політичних сил не зможе там працювати, оскільки в терористів буде залишатися зброя і гарантувати безпеку буде неможливо”, – пояснив Тягнибок.

“Сьогодні оголошена капітуляція у цій війні. Досягнення миру можна було реалізувати тільки отриманням перемоги у цій війні, а не капітуляцією”, – заявив він.

Тим часом на Донбасі тривають обстріли терористами українських військових та мирних громадян. Щодня гинуть і калічаться люди. Чи таке майбутнє обіцяв своїм виборцям 25 травня Перо Порошенко?

На фото: Терористи можуть пити шампанське