Ймовірного палія сухостою помітили вчора поблизу села Новики, що на Збаражчині. Чоловік спалював залишки трави на водно-болотній місцевості.

Про це повідомляють у громадській організації “Скеля”, передає телеканал Тернопіль 1.

Порушник у протиправному зізнався. Зібрані матеріали злочину активісти передадуть до Державної екологічної інспекції в Тернопільській області. Наразі підраховують збитки пожежею і вирішують питання внесення відомостей до єдиного реєстру досудових розслідувань.

Додамо, вогонь знищив не тільки траву, а й гнізда фазанів. Птахів останні два роки закупляли і випускали у природу мисливці Збаражчини.

Гнізда фазанів постраждали через спалювання трави на Тернопільщині

Гнізда фазанів постраждали через спалювання трави на ТернопільщиніЙмовірного палія сухостою помітили вчора поблизу села Новики, що на Збаражчині. Чоловік спалював залишки трави на водно-болотній місцевості. Про це повідомляють у громадській організації "Скеля". Порушник у протиправному зізнався. Зібрані матеріали злочину активісти передадуть до Державної екологічної інспекції в Тернопільській області. Наразі підраховують збитки пожежею і вирішують питання внесення відомостей до єдиного реєстру досудових розслідувань. Додамо, вогонь знищив не тільки траву, а й гнізда фазанів. Птахів останні два роки закупляли і випускали у природу мисливці Збаражчини.

Опубліковано Т1 Новини Вівторок, 2 квітня 2019 р.