От вам і західна Україна: пасажири рейсового автобуса стали на захист водія, який “крутив” російську попсу

11/04/2018 6
Розмір тексту:

В міжміській маршрутці “Кременець-Чернівці” пасажирка попросила водія, аби вимкнув пісні російських виконавців, які лунали на весь салон. На диво, інші пасажири за водія заступилися. Виник конфлікт.

Відео розмістила у Фейсбуці Inna San. Переглянути його можна за посиланням.

Пасажири, які їхали в тій же маршрутці, порадили жінці не псувати їм настрій і вдягти навушники, якщо музика її не влаштовує.

Користувачів соцмереж така поведінка та байдужість пасажирів обурила.

“От Вам і Західна Україна! Люди насолоджуються російською попсою.Ніхто не підтримав Вас.Жах.”, – пише Bella Vislenko.

“А що, музичний супровід входить в комплекс послуг перевізника??? Потрібно щоразу робити зауваження. Це один шлях. Інший – законодавчий. Навіть на рівні місцевої ради можна прийняти рішення, яке буде обов’язковим до виконання, щодо неприпустимості забруднення інформаційного простору кацапською попсою та гвалтування мізків адекватних людей”, – додає Ірина Вихристюк.

Відео Inna San

Джерело: 0352.ua

https://www.facebook.com/inna.san.1/videos/1597269927038510/

  • Теги:

Коментарі (6)

вова

12/04/2018

кацапстан на заході, респект жінці

юра

12/04/2018

деградація населення

Ірина

12/04/2018

Я їхала цим автобусом. Музика грала, НЕ голосно, але грала. Є деякі автобуси, якими я їду постійно, і можна помітити, що музика декілька років не змінилась, просто шофер, як поставив флешку з піснями так вони і грають постійно. Не вважала за потрібне підтримати цю жінку, тому що мені особисто було неприємно їхати з нею, а не з шофером. Ця жіночка дуже агресивно почала кричати, щоб вимкнути музику, і що дуже дуже дивно зразу записувати на телефон і + обажати інших. Музика була лиш мотивом, аби розпалити скандал.

Галина

11/04/2018

Тут діло не в музиці і не в мові.І давно всім відомо ,що мова до війни жодного значення немає.Є багато гарних людей які розмовляють російською,живуть там,і нажать ще більше “вовків в овечі шкірі”,які прикидаються патріотами,представляють інтереси держави при цьому невміючи говорити українською.Ось біда в тому що чомусь цю пані це не хвилює,як і більшість з нас,та вона свято і сліпо вірить,що коли люди перестануть розмовляти російською,слухати пісні,то війна скінчиться і запанує мир.Шановна пані я вас розчарую,війна не скінчиться,якщо ми будем сваритись один з одним за речі,які нічого не змінять,натомість всі мовчать і не кричать і ви в тому числі,коли бачите,що більшість депутатів навіть розмовляти не вміють українською іведуть успішний бізнес в Росії.Ось це нас не хвилює,ми вкотре голосуєм за них,а ось пісня в маршрутці це да -це глобальна проблема,що змінить світ.Дуже жаль,що ви навіть не розумієте багато речей.

Анонім

11/04/2018

а слова нєт, вот, товаріщ українські?

Ігор

11/04/2018

Якась істерічка, знайшла повід шоб поскандалити.

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Хто, на Вашу думку, стане наступним Президентом України?

    Результати

    Loading ... Loading ...