Особливості виготовлення технічного паспорта на квартиру

03/05/2018 0
Розмір тексту:

Технічний паспорт на квартиру – це особливий документ, що містить в собі усі технічні характеристики конкретного житла. В ньому вказані наступні відомості: загальна площа приміщення, рік побудування житла, фактична адреса знаходження будинку, наявність комунікацій, їх типи, а також час проведення капітального ремонту та інша інформація, що стосується функціонування будівлі.

В яких випадках необхідно замовити новий паспорт на квартиру?

Оформити новий технічний паспорт є доцільним, якщо ви бажаєте продати або купити житло, зробити перепланування чи реконструкцію. Також технічний паспорт на квартиру може знадобитись в суді, банку та інших організаціях для вирішення житлових та майнових питань. Термін дії технічного паспорту є необмеженим, проте діючим українським законодавством передбачено, що технічну інвентаризацію квартири необхідно проводити кожні 5 років. Крім того, існують випадки, коли термін дії технічного паспорту скорочується, проте вони розглядають індивідуально, за участі юриста та інших спеціалістів.

Крім того,отримати новий техпаспорт варто, якщо:

– змінився власник квартири і минуло 12 місяців з моменту останньої технічної інвентаризації;

– власнику квартири необхідна довідка з БТІ, проте після отримання технічного паспорту на квартиру вже пройшло більше 3-х місяців.

Паспорт виконується за встановленим зразком, та має презентабельний зовнішній вигляд. Будь-які зміни до нього можуть вноситися лише встановленими органами та виключно після проведення інвентаризації. Для отримання технічного паспорту на квартиру варто звернутися до бюро технічної інвентаризації в Тернополі. Таким чином, ви отримаєте підтримку спеціалістів, що розуміються на цій справі та готові взятися за справу будь-якої складності.

Просто відвідайте сайт bti.te.ua, залиште заявку та менеджери компанії зв’яжуться з вами у найближчий час, щоб обговорити, які документи знадобляться для виготовлення паспорту. Варто зазначити, що пакет документів може відрізнятися в залежності від того, потрібна вам первинна чи вторинна інвентаризація. Тому це питання і підлягає індивідуальному вивченню.

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Хто, на Вашу думку, стане наступним Президентом України?

    Результати

    Loading ... Loading ...