Про це повідомляє сьогодні “Українська правда”.

Партія регіонів відкидає звинувачення у підкупі виборців та фальсифікації виборів у Тернопільській області.
Таку заяву зробив заступник голови облорганізації Партії регіонів, заступник голови облдержадміністрації з гуманітарних питань Петро Гоч.
Так він прокоментував той факт, що у бюлетенях тільки навпроти кандидатів Партії регіонів фігурували різні літери і нетипові для голосування символи.
“Ми відразу говорили – якщо хтось пропонує від нас гроші, то беріть і голосуйте за кого хочете. Або навіть йдіть до прокуратури і здавайте тих, хто ці гроші приніс. Тому що ми цим не займалися”, – цитує партійця ЛІГАБізнесІнформ.
“Або тиск. Чи є хоч одна заява конкретної людини, окрім заяв голови облради Кайди на сесії? Де заяви тих людей, якщо на них хтось тиснув?”, – сказав Гоч.
Голова облорганізації Партії регіонів, депутат Орест Муц у свою чергу зазначив, що опонентам некоректно звинувачувати Партію регіонів у підкупі виборців, враховуючи ту підтримку, яку вона отримала в Тернопільській області.
“За нас проголосували понад 80 тисяч жителів області. Хіба можна звинувачувати в продажності таку кількість людей? Це ж майже 15% виборців”, – заявив він.
“А насправді ці звинувачення з’являються через те, що нашим опонентами не подобається, як з кожними виборами ми отримуємо все кращий і кращий результат”, – переконаний Муц.
Гоч також зазначив, що закон передбачає в бюлетенях ставити + або будь-яку іншу позначку, яка свідчить про волевиявлення.
“Тому звинувачувати людей за те, що вони вирішили поставити якусь літеру. Це ж у рамках закону. Я, наприклад, у бюлетені завжди пишу “За”, хтось ставить іншу позначку, хтось літеру. Але всі ці бюлетені дійсні, тому що з них видно волевиявлення людини”, – зазначив заступник голови облорганізації.