Нещодавно  інтернет-сайт “Погляд” написав про конфлікт в місцевому осередку Партії  Регіонів, в центрі якого опинився заступник Валентина Хоптяна Петро Гоч (депутат міськради від цієї партії). За інформацією видання, Гоч “перестав бути командним гравцем регіоналів  і почав зневажати позиції місцевих партійних лідерів, зокрема Ореста Муца.”

.

В чому полагяло таке “зневажання” не пишуть, але можна припустити, що молодого політика ніяк не полишать колишні ідейні принципи. Нагадаємо, в юності пан Гоч перебував в лавах націоналістичної скаутської організації “Пласт” і, навіть, крутився біля її керівництва. Як вихований в християнських традиціях корінний тернополянин опинився в проросійській шовіністичній партії, яка нищить Україну, це питання, але не сьогоднішнє. Важливіше, що  Гоч почувається ніяково в комсомольсько-хмельницькому колективі Хоптяна, де замість Великодня св’яткують майовки і носяться з червоними прапорами на 9 травня. Можливо, молодий регіонал дозволив собі “єресі” які суперечать генеральній лінії партії і потрапив в опалу.

Є й інша версій погіршення стосунків всередині місцевих регіоналів. Подейкують, що Сергія Тігіпка не влаштовує робота, точніше її відсутність,  тернопільської парторганізації “Сильної України”. Емісари з Києва уважно приглядаються до кандидатури Гоча на заміну нинішнього керівника. Орест Муц першим зрозумів небезпеку становища. Адже за Гочем, до іншої партії можуть потягнутися інші амбітні політики і бізнесмени, які поки що орієнтуються на ПР. Та зараз це лише чутки.

Іван Сірий