Тернопільська стріляюча лижниця Олена Підгрушна повернулася із срібною медаллю із третього етапу Кубка світу, що проходив в м. Поклюка (Словенія) і у стінах Тернопільської обласної державної адміністрації провела прес-конференцію.
– Словенський етап змагань був дуже напруженим, але на щастя мені та збірній України з біатлону вдалося посісти друге місце, — зауважила спортсменка. – Я вважаю, що це дуже добрий результат.
Олена Підгрушна розповіла, що на першому етапі змагань лідерство відразу захопили француженки, і аж до завершального етапу естафети ніхто не міг наблизитися до них на відстань прямої видимості.
– Я передала естафету Віті Семеренко і в кінці кінців все ж таки наша збірна отримала непоганий результат – друге місце, — зауважила біатлоністка. — На фініші нас від перемоги відокремили всього 0,3 секунд.
Крім того, на прес-конференції, Олена розповіла про тренувальні збори, бази, де вона займається та найближчі змагання.
– Уже сьогодні готуюся до змагань, що пройдуть у Тисовці, – сказала Олена Підгрушна. – Зауважу, що тренери не ставлять мені завдання перемогти, а радять виступити настільки добре наскільки я зможу, тобто докласти усіх зусиль.
На прес-конференції були присутні – начальник обласного комунального центру олімпійської підготовки, заслужений тренер Олег Бунт, голова обласної федерації зимових видів спорту Павло Клочко та начальник управління фізичної культури і спорту Тернопільської обласної державної адміністрації Ігор Побер.