Голова обласної мабуть відчув себе забутим на фоні активності губернаторів та мера Тернополя. Останніми длянами він активно надолужує втрачене  продукуючи політичні заяви та інформаційні приводи.

На днях Кайда заявив: допоки обласна ТВК не введе у раду нових депутатів, сесій – не буде. Аж до червня.

Голова облради звернувся до ЦВК з проханням відреагувати на бездіяльність голови обласної територіальної виборчої комісії. Мовляв через нього до роботи не можуть приступити нові депутати. Днями Олексій Кайда мав телефонну розмову із членом центрвиборчкому Валерієм Шелудьком. Той повідомив, що вже підготовлений проект постанови щодо заміни голови ТВК.

До речі, згідно із чинним законодавством обласна сесія має проводитись не рідше одного разу в квартал. В першому кварталі сесія відбулась. Кінець другого кварталу – це червень місяць. Саме стільки часу очільник обласного парламенту може не збирати народних обранців.

«Я сесію не буду скликати допоки не введуть всіх депутатів від «Свободи», від УНП, від Єдиного Центру, від Регіонів. Чотири фракції, які чекають, щоб їхніх депутатів ввели в Тернопільську обласну раду. Допоки територіальна виборча комісія не введе, доти сесій не буде. Хоч Армагедон», – заявив Олексій Кайда.

На його думку, деякі представники провладної партії намагаються використовувати цю ситуацію з метою шантажу на голову облради. Але, Кайда запевняє, він «як американський уряд з терористами переговорів не веде і вести не збирається».

Адріяна Макаренко, За Збручем”