За результатами роботи спеців з Національного антикорупційного бюро, Служби безпеки України та поліції в Тернопільській області затримано одного адвоката, двох поліцейських та двох прокурорів.

Олександр БогомолПитання щодо підозри та обрання запобіжного заходу буде вирішуватись в м. Києві. У продовження теми боротьби з корупцією вчора ввечері працівниками СБУ, військової прокуратури та внутрішньої безпеки затримано двох працівників поліції, що вимагали у громадянина 1600 доларів США за закриття кримінального провадження, – пише Олександр Богомол на своїй сторінці ФБ.


Практично за тиждень результат:
– один адвокат,
– два прокурора,
– п’ять поліцейських.


Сьогодні по тривозі були підняті всі підрозділи поліції області та кожному працівнику знову ж таки в який раз доведено про недопущення проявів корупції, обстежено кожне робоче місце щодо наявності незаконних предметів.


Вважаю описані мною приклади будуть слугувати надійними профілактичними заходами та підтверджують серйозні наміри держави у боротьбі з корупцією.


Долі поліцейський, який працював з більшість затриманих хабарників робить несподіваний висновок: “Тож, готуємось до атестації…” і, очевидно, у відставку не збирається. Можна подумати, що пан Богомол коментує ситуацію не у власному відомстві, а якійсь губернії на Уралі.