Як повідомила прес-служба ОДА, на нараді з керівниками райдержадміністрацій її голова дав кілька цінних вказівок своїм підлеглим. Зокрема, Валентин Хоптян звернув увагу на забезпечення шкіл області сучасними телевізорами. “До 1 лютого ми повинні забезпечити усі школи області сучасними плазмовими телевізорами, – зауважив Валентин Хоптян. – Сьогодні я ставлю таке завдання і воно має бути виконане”.


Сталося! Все у сільських школах є! Плазми – не вистарчає! Недопрацювання, панове, чи то пак, товариші керівники районів. Небувале “упущеніє”. Як так? У сільській школі, та без плазмового телевізора? Що ми в Африці живемо, чи що?

Скажіть мені тепер, що на дворі не перша половина 90-х минулого століття. Щоправда, фігуранти помінялися місцями. Але методи ж знайомі до болю (навіть не у фігуральному розумінні цього слова). Хай спробують тепер не забезпечити ті телевізори. Думаю, що й поняття “поставити на щотчик” залишилось.

А хтось питав у тих сільських шкіл, чи тільки плазми їм бракує? Може б краще про теплі туалети та воду у приміщеннях цих шкіл подумали? А чи знають ініціатори скільки електроенергії та чортова плазма тягне? То, може, краще “лампочки Ілліча” на щось сучасніше й економніше поміняли, чи шибки у вікнах вставили, якщо вже самі вікна замінити не можуть? Може які енергозберігаючі котли опалення у тих школах придумати замість допотопних п’єців? Якщо вже так закортіло Hi-Tec’у, Інтернет проведіть у кожну школу, а за послугу хай там вже ті, хто мав з телевізорами розібратись, платять. На років десять вистарчить.

Тепер посперечайтесь, що Висоцький не класик. Не втримаюсь:

“Зачем вам складень, пассажир?

Купили бы за трёшку

Берёзки – русский сувенир,

Гармонь или матрёшку.

Мир, дружба, прекратить огонь!

Попёр он, как на кассу

Козе – баян, попу – гармонь…”

А в кожну сільську школу – по плазмовому телевізору!

O tempora! O mores!