Моделі у джинсових сукнях, шортах, спідничках, жилетках та куртках, оздоблених хутром, дефілювали на “Народному бренді-2010”. Колекцію одягу “Джинсовий бум” представила тернопільський дизайнер Оксана Бачинська.

Колекція налічує 20 моделей одягу, але дизайнер планує її ще продовжити. Окрім джинсових речей, колекцію доповнюють трикотажні кофтини та сукні молочного та оранжевого кольорів. А також моделі були взуті в авторські чобітки, пошиті із джинсу. Це взуття прикрашене натуральним хутром та оздоблене вишивкою.

Оксана Бачинська раніше працювала з елітними тканинами – шифон, шовк, атлас, мереживо. А от одяг з джинсу вона створила вперше. Хоча вже давно планувала створити колекцію одягу з такого матеріалу. Адже сама дуже любить носити джинсові речі. Особливо дизайнер полюбляє куртки, шорти та штани. Ці речі створює для себе сама.

– “Джинсовий бум” – молодіжна колекція одягу, – каже пані Бачинська. – Такі речі можна сміливо одягати і на щодень, і на дискотеку. До речі, після показу дівчата, які демонстрували одяг, вирішили придбати собі деякі речі, адже вони їм дуже сподобалися.

Завершальним акордом колекції стала весільна сукня. Вона пошита із фатіну та оздоблена квітами із джинсу.

– Це дуже сміливий варіант весільної сукні, але у нас зараз багато молоді, яка любить експериментувати. Саме для них і підійте такий наряд, – каже дизайнер. – Наразі ця сукня чекає свою власницю.

Джинс дуже чудово поєднується з багатьма речами, продовжує Оксана Бачинська.

– До джинсової сукні можна навіть одягти сукню із фатіну, – каже вона.

У своїй колекції Оксана Бачинська одягла своїх моделей у трикотажні сукні молочного та оранжевого кольорів. Джинсовий одяг має багато оздоблення.

– На одязі є вишивка, аплікації зі шкіри, вишивка шнуром, – каже дизайнер.

Оксана Бачинська каже, що їй було дуже цікаво працювати над джинсовою колекцією. Тому має намір її продовжити. А невдовзі дизайнер планує створити ще одну колекцію одягу зі шкіри і хутра.

Нагадаємо, на “Народному бренді-2009” Оксана Бачинська представила колекцію коктейльних суконь з шовку та мережива. Основний елемент у вбранні – оздоблення хутром чорнобурки та норки.

Сукні із колекції були у чорному та сірому тонах, а також “приглушеному” зеленому. Усе вбрання – коротке, чимало суконь з колекції – міні. Серед них була і одна довга весільна сукня. Вона бежевого кольору, оздоблена квітами ручної роботи із атласної стрічки та сіткою.

Євгенія ЦЕБРІЙ, «20 хвилин»