Ми розповідали, що 5 січня Тернопільська обласна рада затвердила обласний бюджет на 2012 рік. Серед  видатків – витрати на своє утримання. За  класифікацією “державне управління-органи місцевого самоврядування” в обласному бюджеті передбачено майже 4,8 млн. грн.

В той же час  згідно з розрахунками Міністерства фінансів України на ці цілі передбачалося витратити 4 млн грн.

Доведений розрахунковий обсяг забезпечує видатки на оплату праці з нарахуванням в розмірі 3,4 млн грн(в 2011 році – 3,1 млн.), які становлять 84,6% до загального розрахункового обсягу, за рахунок яких буде забезпечено основні виплати (посадовий оклад, доплата за ранг та вислугу років, індексація заробітної плати, доплата за таємність, виплата 10 посадових окладів при виході на пенсію) та інших виплат, передбачених законодавством.

Крім того, доведеним обсягом стовідсотково забезпечується потреба на оплату комунальних послуг та енергоносіїв, видатки на відрядження. Для забезпечення основної діяльності, проведення сесій, засідань постійних комісій обласної ради додатково спрямовано 0,8 млн грн.(в 2011р. – 1,3млн.).

– На фінансування обласної ради цифра залишилась на рівні минулого року. Єдине – ми проіндексували оплату за енергоносії і заробітну плату, – зазначив голова облради Олексій Кайда.

«За»  проект бюджету проголосували 86 депутатів.