Вчорашня сесія обласної ради звернулася до Президента України Януковича В.Ф., Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо прийняття Податкового кодексу України.

«Детонатором розгляду даного питання стали численні багатотисячні мітинги на Тернопільщині та в багатьох  містах держави проти проекту Податкового кодексу, – сказав Олексій Кайда. – Запропонований партією влади Податковий кодекс повністю знищить малий та середній бізнес, перетворить підприємців, які забезпечують себе та свої родини, сплачують податки, наповнюючи бюджет, на рабів великого капіталу. Тому ми зобов’язані захистити права людей».

Фракція ВО «Свобода» висловила свою підтримку підприємцям та запевнила у тому, що підтримуватиме усі акції, здійснювані мітингуючими проти прийняття Податкового кодексу.

Із проектом звернення проти Податкового кодексу від фракції УНП виступив також Володимир Болєщук.

Підтримав проект звернення і перший заступник голови облради Сергій Тарашевський, який розповів, як відбувались у Верховній Раді громадські слухання, на яких обговорювали проект нового податкового закону. «Жодні зауваження чи пропозиції, які звучали під час слухань, не були сприйняті творцями цього кодексу, – сказав Сергій Тарашевський.  – Ніхто не дослухався до жорсткої критики, яка лунала від підприємців та експертів. Тому наше завдання – прийняти звернення та підтримати підприємців». Володимир Чубатий (фракція «Наша Україна») також закликав прийняти це рішення. «Адже, – сказав депутат, – новий податковий кодекс написаний великим бізнесом для малого. І зроблено це для того, щоб малі підприємці все віддали, а великий бізнес міг все забрати».

Від пікетуючих до депутатів звернувся голова «Асоціації підприємців і промисловців» Олег Загородний. Він зачитав звернення, підготовлене мітингуючими, та запропонував направити його до Верховної Ради України.

Попри позицію фракції «Партії Регіонів», сесія обласної ради вирішила направити до Верховної ради України ряд звернень про недопустимість прийняття Податкового кодексу в запропонованій урядом редакції.

Інформація і фото з сайту облради