Обласні депутати ігнорують інтереси розвитку Тернополя?

06/06/2018 2
Розмір тексту:

Значна частина депутатів обласної ради налаштовані проти 200-тисячної громади міста Тернополя.

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбуці представник ВО “Свобода” Володимир Мисик, коментуючи вчорашні події у стінах обласного парламенту.

Нагадаємо, вчора “Батьківщина”,  “Громадянська позиція” та Радикальна партія заявили про намір розпочати процес саморозпуску обласної ради. Це сталося після того, як обласна рада не змогла на сесії 5 червня затвердити перспективний план, в редакції, на якій наполягали мешканці приміських сіл

“Чому? Я не можу зрозуміти одного. Чому? Як мені видається, депутатські фракції Самопомочі, Батьківщини, Радикальної партії, Громадянської позиції, УКРОПу Тернопільської обласної ради налаштовані проти 200 тисячної громади міста Тернополя? Як я розумію з їх звернення і сьогоднішніх заяв, вони готові розпустити Тернопільську обласну раду, якщо утвориться Тернопільська ОТГ.
Я цього не сприймаю! Чи підтримають своїх однопартійців депутати цих партій в міській раді? Говорили в кулуарах обласної ради, що міськдепи з якигось цих партій будуть готувати проект рішення про саморозпуск міськради!
Тобто окремим депутатам не важлива думка громади, яка у тому числі обрала і їх для захисту міста?
Я як житель міста Тернополя завжди любив його, практично усе своє життя провів у Тернополі. Зрештою, мене в облраду обрали депутатом саме по місту Тернополю. В передвиборчій компанії я обійшов свій округ кілька разів і обіцяв виборцям захищати місто і область в облраді.
А сьогодні в раді з напором усіх емоцій люди сусідніх з містом населених пунктів і окремі депутати намагалися переконати мене в недоцільності існування Тернопільської ОТГ. Ображали моїх однопартійців, зокрема жінку-депутата лайливими словами за те, що вона підтримує місто, пробували напасти на інших депутатів.
Але ж усі ті хто приїхав з Тернопільського району дуже часто відвідують місто, заходячи в супермаркети, театри, магазини, гуляючи парками, відвідуючи фестивалі і багато інших місць.
Громадяни не можуть зрозуміти, що їх насправді штучно поділили на тернопільських і районних. Поділили недобросовісні політики, які шукають політичних девідендів і хочуть підняти партійний рейтинг або свій особистий, спдобатись на місцях, в місті говорити одне, а в селі інше.
Але як кажуть: “не рий яму іншому, щоб самому не впасти”. Тому не варто ділити, а треба вислухати всіх. Чому нікого не допустили до виступу з тих людей, що прагнуть приєднання своїх сіл до Тернополя? Відповідь проста. Те як пробували нападати на свободівців (ми до слова дали гідну відсіч), злякало інших людей.
P.S. вимога саморозпуску була просто новою і уже останьою сьогоднішньою спробою шантажу, ніби нас цим можна було настрашити!))”, – написав депутат.

  • Теги:

Коментарі (2)

оксана

07/06/2018

тому що тернопіль це украінська громада, а украінців винищують і не дадуть створити отг, це геноцид народу якого підло обдурили ,

Ігор

06/06/2018

Вся агломерація міста Тернополя,повинна обєднатися з ним,що є логічним продовженням розвитку міста!!!!

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Хто, на Вашу думку, стане наступним Президентом України?

    Результати

    Loading ... Loading ...