Круглий стіл з обговорення першої редакції пакету положень, що забезпечують дію норм Статуту територіальної громади міста Тернопіль, відбудеться в ТЦДМІ ім. Довженка 14-го березня о 17-й год.

У ньому візьмуть участь члени робочої групи з розробки Статуту, депутати міської та обласної рад, лідери громадських організацій, журналісти.

Нагадаємо, рішенням міського голови Сергія Надала була створена нова робоча група з розробки статуту територіальної громади міста, яка  доопрацювала попередню редакцію статуту і винесла на громадське обговорення його новий варіант. Громадськість має можливість ознайомитись та внести свої рекомендації щодо тексту як статуту так і окремих його положень на офіційному сайті міської ради та на спеціально створеному сайті.

В рамках проекту ТМО «Нівроку» «Розробка пакету положень, що забезпечуватимуть дію окремих норм Статуту територіальної громади міста Тернопіль» уже було проведено опитування експертів в різних сферах з приводу прийняття  статуту територіальної громади міста Тернополя та окремих його положень.