Інвестора для ФК «Нива» знайшов голова обладміністрації Михайло Цимбалюк.

Він розповів в інтерв’ю газеті «Номер один», яке розміщене на сайті ОДА, що цей інвестор – не тернопільський, але з України і вже має досвід співпраці з українськими клубами. Нині владою розглядаються варіанти його приходу на Тернопільщину.

Оце підтягни Цимбалюк зараз якого Ахметова – і це буде навіть більша «бомба», ніж Сухий з його організованими на дружніх засадах кількома помпезними авіарейсами.

Разом з тим, зауважив керманич області, необхідно ще розібратися із боргами, щоб мати що запропонувати інвестору.

– Наскільки мені відомо, клуб має серйозні борги як перед футболістами, так і перед різними комерційними структурами, – зазначив голова ОДА. – Борги потрібно закрити, щоб інвестору запропонувати “чисті умови”. В листопаді плануємо вийти на конкретне підписання договору з інвестором, а найближчим часом я запрошу його до Тернополя на предметну розмову

У баченні Цимбалюка «Нива» має стати народною командою,  засновниками якої стануть  інвестори, органи місцевого самоврядування та вболівальники. Останні, оскільки це буде народна команда, мають викупити 15% плюс одну акцію, щоб основні тримачі акцій не змогли без вболівальників змінювати керівні органи клубу.

З аналогічною ідеєю воду в ступі проколотили вже і попередня облрада на чолі з Миколенком, і нинішня на чолі з Кайдою. Тепер побачимо, чи доведе до обіцяного щастя «Ниву» Цимбалюк.

Тим паче, що він стверджує: «я не байдужий до долі футбольної команди “Нива” і переживаю за неї. Мені дуже прикро, що влада так мало приділяла уваги тернопільському футболом. З моєї сторони буде зроблено все від мене залежне, щоб ситуацію кардинально виправити». Він такош висловив зауваження і претензії до структур, які тим чи іншим чином пов’язані з тернопільським футболом, зокрема до федерації футболу області.

– Але нині не час визначати, хто винен у тій плачевній ситуації, яка склалася, треба засукати рукави і працювати, – підсумував керманич області. – Команда “Нива” в Тернополі буде і боротиметься не лише за вихід до першої ліги. У перспективні Тернопіль заслуговує того, щоб бути представленим і в Прем’єр-лізі українського футболу.