14 липня, у Луцьку футбольний клуб “Нива” провів товариську гру з представником Прем’єр-ліги — “Волинню”. Гра, що пройшла на стадіоні “Підшипник”, завершилася перемогою господарів 3:0.

ФК НиваЛуцька команда напрочуд жваво розпочала зустріч і змусила “Ниву” зі старту відійти в оборону. Проте стартовий натиск на ворота Плетеницького футболісти нашого клубу витримали з честю. А воротар “Ниви” на перших хвилинах врятував команду від голу, відбивши удар суперника, який виходив сам-на-сам. Витримавши своєрідний штурм воріт, “Нива” почала активніше йти у атаку. Зокрема Андрій Кухарук не зумів реалізувати вихід на побачення з кіпером “Волині”, після чудової передачі Волошиновича. А удар Темерівського з 20-ти метрів заблокував захисник. Саме наші футболісти були зобов’язані відкривати рахунок у середині першого тайму. Керчу здорово пройшов по лівому флангу і зробив навісну передачу у воротарський майданчик. На жаль, Андрій Фаюк з близької відстані не влучив у ворота лучан. За кілька хвилин здалеку намагався забити Ярослав Захаревич — вище.

Однак під завісу першого тайму рахунок у грі відкрили волиняни. Легіонер “Волині” Бабатунде зробив рейд по лівому фланзі і прострілив у район 11-метрової позначки, звідки ворота Плетеницького розстріляв Кобахідзе.

Після перерви “Нива” продовжувала створювати гольові нагоди, але м’яч відверто не хотів залітати у сітку воріт господарів. Крім цього, судді матчу у багатьох епізодах відверто симпатизували лучанам. Однак, це не заважало тернополянам раз-по-раз турбувати воротаря “Волині”. Після подачі Керчу один з потенційних новачків “Ниви” не зумів влучити у ствір воріт, пробивши з лінії штрафного. Андрій Фаюк вдруге у матчі не зумів забити, перебуваючи перед пустими воротами волинян. А удар Керчу у дальню “шістку” потягнув Віталій Неділько.

Вдруге у ворота “Ниви” підопічні Віталія Кварцяного забили після стандарту. Подачу з кутового головою замкнув кремезний центральний оборонець Жуніч. А за десять хвилин до завершення гри третій гол на свій рахунок записав Мемешев. М’яч, після його удару, від стійки залетів у ворота.

Відзначимо, що на останніх хвилинах “Нива” була зобов’язана забивати гол престижу. Після помилки центральних захисників “Волині” потенційний новачок нашого клубу опинився сам-на-сам з воротарем, але дещо забарився і пробив повз стійку.

14 липня. Луцьк, стадіон “Підшипник”. Товариська гра

“Волинь” – “Нива” 3:0

Голи: Кобахідзе, Жуніч, Мемешев

Склад “Ниви”:

1 тайм: Плетеницький, Гудак, Мучак, Петрівський, Темерівський, Озарків, Керчу, Кухарук, Волошинович, Захаревич, Фаюк

2 тайм: Воротар на перегляді, Гудак (Яневич), потенційний новачок, Петрівський (потенційний новачок), потенційний новачок, Озарків (Кохман), Керчу (Бадло), потенційний новачок (потенційний новачок), Волошинович (Кухарський), Захаревич (потенційний новачок), Фаюк

Джерело: ФК Нива