У Тернополі до листопада завершать реконструкцію південної трибуни міського стадіону. Про це під час наради щодо готовності міста до участі в Євро-2012 повідомив директор КП «Тернопільський міський стадіон» Ярослав Колісник. За його словами, уже завершено виготовлення металічних конструкцій надтрибунного накриття, тож після фарбування їх почнуть встановлювати. Також на початку наступного тижня почнуть монувати крісла харківського виробництва. Всього їх на південній трибуні встановлять 2,5 тис. шт.

Завершити реконструкцію південної трибуни заплановано до кінця жовтня, оскільки в листопаді запалвано  черговий приїзд інспекторів УЄФА.

Міський голова Тернополя Роман Заставний також дав доручення підготувати повторний лист-звернення до керівництва обласної державної адміністрації та обласної ради (співголови місцевого оргкомітету) щодо дотримання ними умови про співфінансування.

– Я навіть не припускаю думки, що Тернопільщина, яка по багатьох параметрах показує ріст серед інших областей в Україні, не в змозі долучитися до ремонту стадіону, – зазначив мер. – Тут важливо продемонструвати політичну волю та не допустити зриву наміченого.

Зауважимо, що Тернопіль включено в офіційний каталог УЄФА як місто, де зможе тренуватися одна з команд-учасниць «Євро-2012». Таке рішення прийняв директор департаменту з організації заходів УЄФА Лукас Ахерман після відвідин 30 липня Тернополя та вивчення інфраструктури міста. Представник УЄФА оглянув готель «Тернопіль», а також центральний міський стадіон, де на даний час здійснено реконструкцію внутрішніх приміщень (роздягальні, душові, адмінприміщення), входу та виходу на стадіон, модернізацію футбольного поля та забезпечення його автоматичного зрошування, встановлення сучасної системи озвучення. Ахерман зазначив, що після включення Тернополя до каталогу УЄФА як міста-супутника, де зможе тренуватися одна з команд-учасниць «Євро-2012», експерти УЕФА кожних півроку інспектуватимуть стан справ та виконання вимог європейської федерації

Повністю здати в експлуатацію оновлений відповідно до вимог УЄФА стадіон намічено в листопаді 2011 року. Питання лише, чи зможе заграти до того часу тернопільська «Нива», адже при рівні теперішньої біганини по полю за м’ячем (назвати це рівнем гри буде відвертим перебільшенням) футболістам і нечисленним болільникам реконструкція стадіону навряд чи особливо потрібна.