Результат Партії регіонів тут один з найнижчих в області – 9,8%. Разом з мажоритарниками у партії влади сумарно 7 депутатів з 52 депутатів райради.Таким чином, важко назвати оптимальним призначення на посаду голови РДА Ярослава Триньки. Результати виборів, на яких в списку Партії регіонів йшла адміністративна та господарська знать району, показують, що новий голова не тільки  не зумів опанувати ситуацію, а й має низький показник довіри серед населення.

Найбільше голосів за партійними списками на Бережанщині традиційно набрала “Наша Україна” – 17%. Далі йдуть  “Свобода” – близько 15% та “Батьківщина” – 11,5%. Свої фракції у райраді також сформують “Фронт змін”, НРУ(на чолі списку йшов колишній голова РДА Василь Зінчук), УНП(крім списку виграла чимало одномандатних округів) і партія “За Україну”.

Загалом, розстановка сил в Бережанській райраді розмаїта.По 10 депутатів мають “Наша Україна” і УНП, по 8 – “Свобода” і НРУ, 6 – ПР, 4 – “Батьківщина”по 1-2 депутати від “Фронту змін”, Литвина, “За України”.

Міським головою Бережан також став представник опозиційної партії. Переміг представник “Батьківщини” В. Музичка.