Кандидати у народні депутати пообіцяли, що у разі перемоги на виборах, голосуватимуть в парламенті особисто своєю персональною карткою. Політики запевнили, що не будуть черговими «прогульниками» засідань Верховної Ради.

Роман Заставний, громадсько-політичний діяч: «Виключно особисто буду голосувати своєю карткою у випадку обрання мене народним депутатом України»

Віталій Максимов, громадсько-політичний діяч: «Я особисто зобов’язуюсь тільки особисто голосувати і картку нікому не віддавати»

Свої обіцянки кандидати по сто шістдесят третьому округу висловили на дебатах. В дискусії взяли участь журналісти, громадські активісти та представники різних політичних сил. Останні, впродовж двох годин відповідали на різноманітні запитання та висловлювали своє бачення майбутнього розвитку держави: хтось акцентував увагу на боротьбі із корупцією, інші – на збереженні українських цінностей.

Михайло Ратушняк, громадсько-політичний діяч: «Розвивати наші народні звичаї, традиції, науку, освіту, культуру»

Також кандидати обіцяли у статусі народний депутатів не купувати собі дорогих годинників, автомобілів чи заміських будинків.

Володимир Кухар, громадсько-політичний діяч: «Я готовий той самий годинник, ми знаємо, що бувають годинники по пів мільйона доларів, цьому годиннику майже десять років, він мене не муляє, я готовий бути з ним ще десять років»

Полоскотав на дебатах нерви кандидатам і експерт громадського руху «ЧЕСНО» Вадим Гудима. Він назвав тих, хто має непрозорі доходи і витрати, порушників прав та свобод людей.

Вадим Гудима, експерт Громадського руху «ЧЕСНО»: «Слід сказати, що усі партії, мають найбільшу кількість порушників з непрозорими доходами, тобто тим чи іншим чином неправильно заповнені декларації, або якість хибні дані наведені»

А ось голова Тернопільської облради, який є також і кандидатом в народні депутати Олексій Кайда не захотів відповідати на пікантні запитання і проігнорував запрошення на участь у дебатах, повідомляє ІНТБ