по Бережанах пронесли хрестХресний хід центральними вулицями міста Бережани, що на Тернопільщині, відбувся 20 березня.

Про це повідомили у прес-службі Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ.

Молитовну процесію очолили синкел у справах духовенства Тернопільсько-Зборівської єпархії отець митрат Андрій Іван Говера та отець Іван Хрептак, декан Бережанський. Священики деканату, представники влади, працівники медицини, культури, силових структур, діти та молодь почергово несли хрест. У супроводі вихователів та духівника Бережанської виправної колонії отця Михайла Бугая у процесії взяли участь та несли хрест неповнолітні особи, що вчинили злочин.

Молитовний похід розпочався біля каплиці св. пророка і Предтечі Івана Хрестителя, пройшов центральними вулицями міста та завершився на площі біля церкви Пресвятої Тройці. Отець митрат Андрій Говера привітав вірних та дякував організаторам молитви від імені владики Василія Семенюка, єпарха Тернопільсько-Зборівського.

– Все земне життя Ісуса Христа було безперервним подвигом любові, але на Голготі вона засяяла дивним Божественним світлом, перед якою померкло навіть сонце, – зазначив священик. – Бог продовжує говорити до нас через свою любов, хоч ми безневинно прибиваємо Його до хреста… Дивлячися сьогодні на хрест, який ми спільно несли, пізнаймо глибину наших гріховних падінь і величність справи відкуплення, яку вчинив Господь.