Наші чиновники люблять красуватися не лише в Тернополі та по районах. Ще вони не проти вивезти себе “на експорт”, щоб похвалитися результатами своєї роботи перед сусідами. Там язик розв’язується остаточно. Ніхто ж не заперечить.

Свободівський голова обласної ради Олексій Кайда з’їздив на політичну батьківщину, до Львова. Там, видно, теж треба підтримати товаришів. На спільній з львівськими партійцями прес-конференції розповідалося про дива, які відбуваться у нас, на Тернопільщині. Далі цитата:

“Основні результати нашої роботи –це те, що Тернопільська обласна рада повернулася обличчям до людей, – зазначив Олексій Кайда. – Обласна рада працює прозоро, відкрито, дієво. Серед найвідоміших наших ініціатив, зокрема, те, що ми зупинили процес розкрадання Тернопільського аеропорту – зараз він працює, щодня приймає чартерні рейси і ведуться перемовини з двома фірмами щодо регулярних рейсів на схід України та за кордон. Величезний здобуток – це створення першої в Україні університетської лікарні. Ще одна успішна справа – створення комунального підприємства „Тернопільфарм”. Нам вдалося чітко визначити відповідальних осіб за ремонт доріг і використання бюджетних коштів з податку власників транспортних засобів, запровадити доплати ветеранам ОУН-УПА.”

ZZ давно не доводилося спостерігати в небі над Тернополем літаки. Може то нові, безшумні моделі? Також цікаво би дізнатися про тих відповідальних за ремонт доріг осіб і спитати, чим вони, в біса, займаються? Пенсіонери мали би за щастя отримати знижки на медикаменти. Бо інакше який зміст переділу влади в аптекоуправлінні?

Питань багато – відповідей нуль. Лише прес-конференції