Якщо у дитини зненацька з’явилися мобільний телефон, гроші чи інші цінні речі, батькам варто негайно поцікавитися їхнім походженням. А якщо чадо ступило на злочинну стежину ? Але не всі та-ти й мами переймаються тим, чим живе їхня дитина.
15-річний житель Бережанщини, незважаючи на свій юний вік, вже не раз потрапляв у поле зору правоохоронців. Батько хлопчини, замість виховувати сина, частіше заглядав у чарку, а той без належного нагляду вдавався до протиправного. Замість навчатися – нишпорив довколишніми селами та робив людям збитки. Цього разу хлопчина обікрав старенького односельчанина. Лиходій пригледів на господарстві пенсіонера ковальські інструменти і зачесалися до того добра руки. Якось дочекався, коли дідусь покине обійстя, та викрав з підсобного приміщення усе знаряддя коваля.
Знайти застосування краденому не встиг – крадія оперативно затримали правоохоронці. Викрадені інструменти повернули власникові. Щодо батька неповнолітнього, то за злісне невиконання батьківських обов’язків його притягнено до відповідальності.
На протиправні подвиги потягнуло неповнолітніх жителів обласного центру. Задумали хлопчаки пограбувати торгову ятку на ринку. Тож у темну пору навідалися до торгового місця, вправно підважили захисні ролети та проникли досередини. Прихопивши чотири музичних плеєри та шуруповерт, зловмисники непомітними покинули місце злочину. Однак за скоєне таки довелося відповісти, пише сайт УМВС