Вода у Тернополі подорожчає.

Національна комісія з регулювання ринку комунальних послуг готова переглядати тарифи на центральне водопостачання і водовідведення, каже директор “Тернопільводоканалу” Володимир Кузьма. Вартість одного кубометра води для населення може зрости відразу на дві гривні.

– Місто Тернопіль – в числі перших, які будуть готувати розрахунки для національної комісії. Вже зараз ми підбиваємо підсумки 2011 року. На основі цих базових цифр розраховуємо показники 2012 року і вже цього тижня веземо нові розрахунки в Національну комісію. Якщо не помиляюсь, наступної п’ятниці національна комісія буде мати засідання, можливо саме на цьому засіданні будуть розглядатися тарифи для першої черги міст, зокрема міста Тернополя, – розповів Володимир Кузьма.

На скільки саме вода для тернополян може подорожчати – поки невідомо.

– Скільки буде становити тариф остаточно – це залежить від розгляду в національній комісії, оскільки є цілий ряд нюансів, по яких вони проводять оцінку тих матеріалів, а ми проводимо розрахунки. Але за нашими розрахунками на сьогоднішній день тариф для населення мав би становити трохи більше ніж 7 гривень за 1 метр кубічний води і стоків – це при нині діючому тарифі 5 гривень 18 копійок, – каже директор водоканалу.