У столиці завершився п’ятий етап наймасштабнішого футбольного турніру серед дітей і підлітків «Футбольні зірочки – 2010», повідомляє сайт УМВС.

Під егідою Міністерства внутрішніх справ України та управління МВС України в усіх областях сотні школярів з містечок і селищ у чотири етапи змагалися за право представляти свій реґіон на столичному чемпіонаті. У фінал Всеукраїнського футбольного турніру потрапили лише кращі спортивні команди, які у важкій спортивній боротьбі вибороли право представляти свою область у столиці. Серед них і футбольна команда Тернопільської спеціалізованої школи №7.
Завершальні змагання відбулися на стадіоні навчально-тренувального комплексу Федерації футболу України імені Віктора Баннікова.
На відкриття чемпіонату завітали гості з Міністерства внутрішніх справ України. Юних спортсменів на полі вітали керівники різних силових відомств. А далі розпочалися футбольні баталії за звання кращого з кращих.
Позмагатися з тернопільськими школярами на поле вийшли команди Полтавської, Чернівецької, Донецької, Херсонської та Черкаської областей. Чотири дні юні футболісти забивали голи суперникам та виборювали призові місця. У запеклій боротьбі нашим школярам вдалося здобути почесну бронзову нагороду. Додому команда привезла не лише грамоти та медалі, організатори змагань подарували усім фіналістам м’ячі та нову футбольну форму.
Попри, власне, спортивні результати, головним підсумком змагань міліціонери вважають формування у школярів навичок здорового способу життя, зміцнення їхньої загартованості і спортивного духу. Футбольний турнір став справжнім святом і найкращим дозвіллям для підлітків на противагу шкідливим звичкам.