Мешканці вулиці Грушевського у самому центрі Козови  звернулися до «Народного контролю», знесилені бездіяльністю комунальників.

Вулиця Грушевського знаходиться у самому центрі Козови. Вже кілька місяців дорогою  –  ні пройти, ні проїхати. А через розриті труби у людей постійно пропадає вода. Вже 4 місяці живуть поруч з «окопами», протяжність яких –майже півкілометри. Люди постійно потерпають від перебоїв води, а робочих тут навіть не видно. Проблема ускладнена ще й тим,  що розпочався навчальний рік, школярі почали ходити до школи небезпечною вулицею.

Активістка «Народного контролю» Алла Улішак, голова Козівської районної організації політичної партії «Громадський рух «Народний контроль» доклала зусиль для пришвидшення робіт: разом із журналістами вимагала пояснення бездіяльності в селищній раді і безпосередньо у комунальному підприємстві, яке повинно вести ремонтні роботи.

Ігор Скобляк, секретар Козівської селищної ради, пояснив активістам, що «система водогону – стара, їй понад 50 років. Трубопровід –  чавунний, і це створює постійні прориви», проте чиновник запевнив, що сільська рада зацікавлена, щоб водогін збудувала якомога швидше.

У комунальному підприємстві, яке виконує ремонт, команду «Народного контролю» запевнили, що роботи затягнулись через те, що замінюють не лише центральний водопровід, як закладено в проекті, а й переключення до кожного будинку. Обіцяють: роботи пришвидшать та завершать ремонт до кінця жовтня.

Одразу після приїзду «Народного контролю» інтенсивність робіт помітно зросла.

Алла Улішак відзначає: «Спільний виїзд журналістів «Народного контролю» і нас, місцевих активістів, уже дав результат: група комунгоспу запрацювала! Тепер мешканці Козови мають більше шансів вирішити проблеми вулиці.

Козівська районна організація «Громадського руху «Народний контроль» і активісти партії будуть тримати на контролі  цей процес».