ZZ уже повідомляла, що три гектари самосівів коноплі виявили міліціонери спільно з оперативниками управління Служби безпеки України у Збаразькому районі.

Такої кількості наркотичних рослин раніше в нашій області правоохоронці не фіксували, інформує офіційний сайт УМВС в Тернопільській області. Виявлена ділянка – рекордна для Тернопільщини.

За приблизними підрахунками, міліціонерам доведеться знищити понад 900 тисяч нарковмісних рослин. Це орієнтовно 0,5 т конопель.
Земельні угіддя, де виросли наркомісткі рослини, належать сільській раді села Базаринці. Там розташовані фільтраційні поля місцевого цукрового заводу. Люди туди заходять рідко, та й заховані у бур’янах коноплі не одразу впадали у вічі.

Наразі міліціонери почали скошувати дикоростучі коноплі. Їх вони спалюють. Для повного знищення нарковмісних рослин буде залучено спеціальну техніку. Щоб повністю ліквідувати небезпеку, доведеться потрудитися не один день.

Місце знищення коноплі свідомо не називається. На “димок” можуть збігтися не тільки тернопільські наркомани, а й гості з сусідніх областей