Патетичний опус на тему: “що таке добре, а що – зле” розповсюдив сайт УМВС в Тернопільській області. Пропонуємо його вашій увазі.

Мабуть, немає гіршого, як домашній злодій. А родина тернополянки має випробовування ще й з наркозалежним родичем, котрий тягне чуже майно, аби на дозу вистачило.
До співробітників міського відділу внутрішніх справ звернулася тернополянка і повідомила, що з квартири стали зникати речі та гроші. Міліціонери часто навідувалися до помешкання жінки, адже там проживає її брат, який декілька місяців тому звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання за злочини, пов’язані з наркотиками. Як і очікувалося, причетним до зникнення апаратури та двохсот гривень виявився саме брат-наркоман, адже чоловік знову пристрастився до дурману.
Одного дня, родич поцупив відеопрогравач, а через два дні з квартири зникли двісті гривень. Нещасні родичі не мають спокою від хатнього злодія, та й правоохоронці часто не застають вдома колишнього в‘язня, який перебуває під адміннаглядом. Очевидно, чоловікові миліша неволя, адже за таку поведінку і крадіжки його знову чекає в’язничний термін.