Чотири кримінальні провадження відкрито прокуратурою Тернопільської області з початку 2013 року проти депутата Верховної ради Михайла Головка.

9 травня, день перемоги, Свобода, комуністи, міліція, бійка, сутичка, червоні прапори, парк слави, Головко, Кайда, ХоптянПро це повідомила «Номер один» в. о. прес-секретаря прокурора області Людмила Горбачевська.

Отож у поточному році органами прокуратури Тернопільської області зареєстровано 4 кримінальні провадження, причому двічі – за хуліганство (ч.1 ст.296), причому вдруге – за хуліганські дії, скоєні групою осіб (ч.2 ст. 296), а також – втручання у діяльність працівників правоохоронного органу (за ч.2 ст.343) та за умисне нанесення побоїв або заподіяння легкого чи середньої тяжкості тілесного ушкодження службовій особі при виконанні громадських обов’язків (ч.2 ст. 350).

«Три з них об’єднані в одне провадження», – конкретизувала Людмила Горбачевська.

Досудове розслідування даних кримінальних провадженнях триває та проводиться слідчим відділом слідчого управління прокуратури області.

Водночас триває перевірка подій у старому парку, біля обеліска Слави, де 9 травня відбулася сутичка “свободівців” із бійцями спецпідрозділів. І тоді ж хтось із опозиціонерів кинув димову шашку. За неофіційними даними, це також справа рук добродія Головка.

Варто нагадати, що до українського парламенту М. Головка було обрано 28 жовтня 2012 р. А вже наприкінці січня 2013-го політик намагався перешкодити проведенню обшуку офісу агрохолдингу «Мрія» у с. Васильківці Гусятинського району та виніс звідки доккументи. За цим фактом і було розпочате перше кримінальне провадження.

Два місяці потому, на початку березня, під час інциденту в обласній раді пан Михайло вдарив  заступника губернатора Петра Гоча.

Зважаючи на таку кримінальну “плідність”, напевне, крапку у даній справі ставити зарано…