Масовий викуп сіті-лайтів та бігбордів представниками «Свободи» для свого кандидата на пост мера Сергія Надала голова обласної організації «Батьківщини» Василь Деревляний пов’язує із фінансуванням цієї партії представниками олігархічного бізнесу.

– Мені важко повірити в те, що націоналістична партія, яка, за словами очільників ВО “Свобода”, фінансується українськими підприємцями, могла б конкурувати за кількістю рекламної продукції з Партією регіонів, – каже Деревляний в інтерв’ю, розміщеному на сайті партії. – На практиці ми бачимо, як практично однаково представлені у ЗМІ та на біг-бордах Партія регіонів і представник “Свободи” пан Надал. Водночас всі ми добре розуміємо, які фінансові можливості у перших і які мали би бути у ВО “Свобода”.

Деревляний додав, що його політична сила буде робити все, щоб не допустити до влади у містах області кандидатів від антиукраїнської влади і тих, які з нею домовляються.

– Думаю, тернополяни, а особливо ті, які пов’язані з бізнесом, згадають людину яка нині красується з біг-бордів, а донедавна працювала у податковій і тероризувала підприємців, якій передавалися “відкати” по ПДВ, – сподівається Деревляний.

Втім, якихось дивідендів від проходу-непроходу Надала «Батьківщина» Деревляного і так не матиме – свого кандидата у мери партія висунути не спромоглася, списку до міської ради від команди «семого» ТВК не зареєструвала. У місті для «Батьківщини» цього разу – повний «проліт».  І це після провалу «Батьківщини» й на минулорічних позачергових виборах до облради. Тимошенко би вже мала задуматися над рівнем організаторських здібностей Деревляного.