Один з народних обранців Тернопільщини напередодні президентських виборів опинився без роботи. Зарплати у Верховній Раді катастрофічно не вистачає на обіди в дорогих київських ресторанах, тож Володимир Бойко посиленою шукає додаткового підробітку.

БойкоДо того, як молодий політик сягнув нинішніх кар’єрних вершин, його основним джерелом доходів вважалося протирання штанів в офісі Василя Деревляного та підробітки під час виборів. Через протиріччя з колишнім партійним босом пан Бойко втрачає нагоду скористати з нинішньої кампанії. У штабі Юлії Тимошенко не бажають терпіти самовпевненого діяча.

За інформацією “За Збручем” народний депутат зі Зборівського виборчого округу намагався домовитися з штабом Ольги Богомолець. Там після консультацій відмовили, надавши перевагу на Тернопільщині менш засвіченим фігурам. Зате у Олега Ляшка пана Бойка зустріли з розкритими обіймами. У перерві між сесійними засіданнями ВР київський та тернопільський політики, нібито, знайшли точки дотику. Якщо переговори завершаться успішно, Радикальна партія отримає ще одного нардепа, а місце очільника тернопільських “ляшкістів” Святослава Півторака займе цілий народний депутат.